Thursday, 12 Dec 2019

Lüks Muhafazakar Oteller

Hayatınızı dini kurallara göre yaşıyor olmanız eğlenmenize engel olmadığından İslami Oteller size bu fırsatı sunmaktadır. Tüm senen yorgunluğunu atmak ve deniz, kum, güneşe doymak için denize sıfır konumdaki Tekbir Alanya Resort Otelimizi tercih edebilirsiniz. Üstün kalite standartları ile hizmet veren otelimiz aynı zamanda hassasiyetlerinizi de gözetmektedir.

Otel İmkânları

Sabah kalktığınızda sporunuzu yapabileceğiniz fitness center mevcuttur. Sonrasında açık büfe kahvaltı ile güne dinamik bir başlangıç yapabilirsiniz. Denize sıfır konumda olan otelimizde aynı zamanda bay, bayan ve karma havuz mevcuttur. Böylece arkadaşlarınızla ya da ailenizle vakit geçirme seçeneği size kalmıştır. Dilerseniz de spa, hamam ya da saunada sağlıklı vakitler geçirebilirsiniz.

Muhafazakar Oteller olmamız eğlenceye engel değildir. Her gün otelimizde özgün etkinlikler düzenlenmektedir. Çocuklar ve büyükler için ayrı ayrı düzenlenen bu etkinlikler sayesinde sosyalleşmeniz de mümkündür. Diğer tatilcilerle hoşça vakit geçirmenize imkan tanır.

Masaj ve güzellik merkezimiz de mevcuttur. Böylece tatilinize sın vermeden önce tamamen dinlenmiş ve arınmış bir şekilde evinizde dönebilirsiniz. Tatilin yorgunluğunu da atmış olacaksınız.

Oda Seçenekleri

Otelimizde üç çeşit oda mevcuttur. Standart oda eş veya arkadaş olanlar için uygundur. Çift kişilik yatak ya da tek kişilik yatak seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz ailenizle kalmak için aile odası seçebilir ya da konforlu bir tatil için suit oda tutabilirsiniz. Tesettür Oteller olduğumuz için kıble, seccade gibi ayrıntılar da odalarda düşünülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir