Friday, 6 Dec 2019

Atakent Nakliyat

Ev, iş yeri, ofis veya şirketinizi yeni bir yere taşımak istiyorsanız artık Atakent nakliyat hizmetlerimiz ile bunu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda firmamız deneyimli personeller ve teknolojik donanımlar ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Paketleme Hizmeti

İster az ister çok olsun eşya paketlemek hem zahmetli hem de uzmanlık gerektiren bir konudur. Bu sebeple pek çok kimse taşınmaktan korkmaktadır. Ancak firmamızı tercih ederek sizler de bütün bu sorunları geride bırakabileceksiniz. Zira firmamız personelleri eşyalarınızın en ince ayrıntısına kadar paketlenmesini sağlayacaktır. Bu sayede herhangi bir zarar ile karşılaşmanız da söz konusu olmayacaktır.

Asansörlü Taşımacılık

Başakşehir nakliyat hizmetlerimizde firmamız asansörlü taşımacılık yöntemini tercih etmektedir. Bu sayede eşyalarınızın daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Asansöre uygun olan katların tamamına asansör kurulmaktadır. Böylelikle binanın asansörlerinin kullanılmasına da gerek kalmamaktadır. Böylelikle bina asansörlerinin zarar görmesinin de önüne geçilmektedir.

7/24 Hizmet

Ne zaman taşınacak olursanız olun firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Ancak ifade etmek gerekir ki hafta sonu ve bayram günlerinde önceden arayarak yer ayırmanız gereklidir. Aksi takdirde uygun bir zaman bulmanız mümkün olmayacaktır.

Sizler de gözünüz arkada kalmadan ve hiçbir işe el uzatmadan taşınmanın keyfini yaşamak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en güvenilir Küçükçekmece nakliyat hizmetlerini de bu sayede almış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir