Thursday, 5 Dec 2019

PVC ve Epoksi Zemin Kaplama

Kullanışlı olması ve zarafet sunan yapısı ile Zemin Kaplama yaptırmak oldukça popülerdir.

Özellikleri

Eski ve kirli zeminleri kapatmak için ya da yeni yapılan inşaatlarda şıklığı ön plana çıkarmak için zemin kaplama oldukça çok tercih edilmektedir. Zemin kaplama için PVC y ada epoksi kullanılmaktadır. Bu malzemeler ısı ve su iletkenliği az olduğu için son derece kullanışlıdır. Aynı zamanda elektrik ve ses yalıtkanlığı yüksek olduğu için güvenlik ve mahremiyet sağlar. İçerisinde bulunan malzemeler sebebiyle darbeye, aşınmaya ve yanmaya dayanıklıdır. Tüm bu avantajların yanına bir de estetik görünüm eklenince Pvc Zemin Kaplama yaptırmak oldukça avantajlıdır.

Sanayi ve ticari alanlarda ise olağanüstü şıklık ve dayanıklılığı birlikte sunan epoksi kaplama oldukça popülerdir. Böylece estetik açıdan doyum yaşanırken, uzun yıllara meydan okunacaktır.

Nerelerde Kullanılır?

Zemin kaplamaları hemen her mekana uygulamak mümkündür. Evinizden tutun da sağlık kurumları, okullar, hastaneler, oteller, spor salonları gibi aklınıza gelen tüm mekanlara kullanılır. Özellikle kamuya açık ve toplu olarak kullanılan alanlarda çoklukla uygulama yapmaktayız. Çünkü buralar çok yoğun şekilde ve özensiz kullanıma maruz kalır. Bu yüzden dayanıklılık ve estetiği birlikte sağlamak bir mecburiyettir.

Profesyonel Uygulama

Zemin kaplama yapmak için bu alanda deneyimli ve eğitim olan firmamıza çalışabilirsiniz. Profesyonel hizmetimiz sayesinde PVC ve Epoksi Zemin kaplama yapılırken en yüksek memnuniyeti sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir