Friday, 6 Dec 2019

Klip İzleyerek Şarkı Sözleri Okumak

Kliplerini izlerken alt bölümde verilecek olan şarkı sözleri okunabilir. Şarkı sözlerini okumak isteyenler siteye ücretsiz giriş yapabilir.

şarkı sözleri okumak isteyenlerin web sitesine ayrıca üye olmasına gerek yok. Direkt olarak siteye giriş yaparak, merak ettiğiniz şarkılar için arama yapabilirsiniz. Her sanatçının tüm şarkıları yer aldığından ve sürekli olarak güncellenen bir web sitesi olduğundan, her şarkının söz ve video klibine anında ulaşacaksınız.

Sanatçılar

Aramanızı dinlediğiniz bir sanatçı üzerinden yapabilirsiniz. Nasıl mı? Direkt olarak sanatçının tüm şarkılarını görebileceğiniz şekilde, sanatçının ismine tıkladığınızda sayfa açılır. Bu alandan merak ettiğiniz şarkının sözünü okumak adına, şarkı ismine tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada şarkı sözünün yazılmış olduğunu göreceksiniz.

• Son sözüm
• Vallahi Yalan
• Goy Goy
• Öyle meşk oldum

Gibi sevilen şarkı sözlerini okuyabilirsiniz. Türkçe şarkı sözleri için piyasadaki en yeni şarkıların güncellemesi anında yapılıyor. Bunu kontrol ederek, direkt olarak anında yayınlanan sözleri okuyabilirsiniz.

Şarkı Sözleri

Sanatçı araması yapmak yerine, merak ettiğiniz şarkı sözünü aratarak da şarkıyı bulabilirsiniz. Bu durumda önünüze anında şarkı sözlerinin detayları çıkacaksınız. Şarkı sözlerini okumak için ya da okurken bir yandan klibini izleme avantajını elde etmek için seçiminizi yapabilirsiniz. Dadaloğlu, gitme sakın, çak bi beşlik gibi şarkıların sözleri anında yayınlanmıştır. Giriş yaparak şarkı sözü okuyabilirsiniz. Güncel şarkıların sözlerinin girişi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir