Sunday, 15 Dec 2019

paykasa satın al


Pek çok insana Paypal gibi yabancı gelecek olan Paykasa yeni nesil alışveriş avantajlarını sağlayan bir ödeme sistemidir.
Ön ödemeli ve banka bağımsız bir kredi kartı gibi olan paykasa son yıllarda daha fazla alışveriş merkezinde geçerli olmaya başladı. ullanım avantajlarının başında gelen ürünlerin farklı fiyatlarla olması ve sizin seçeceğiniz limit dahilinde olmasıdır. Eğer limitiniz 1000 Euro ise 6 bin TL’ye kadar yapacağınız alışverişleri bu şekilde ödersiniz. paykasa fiyatları satın almak istediğiniz ürüne göre değişmektedir. Siz de bütçenize olan kartı satın alarak istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Paypal gibi birçok yöntemi kullanarak siz de yurt dışı alışverişinizi başarıyla gerçekleştirebilrsiniz. Kullanılacak olan sistemler çok gelişmiş olan ödeme sistemleridir ve kredi kartı bilgilerinizi çalmaya çalışan kimse yoktur. Özellikle oyun kredileri almak için birçok platformda bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Paykasa Ödeme Sistemi

Paykasa ödeme sisteminde her karta özel bir pin vardır. Bu pin tıpkı kredi kartı numarası gibidir. Bu sistem sayesinde kredi kartı alışverişi gibi alışveriş yapabilirsiniz. paykasa satın al linkine tıkladığınızda kısa sürede aradığınızı bulabilirsiniz. Değişik bakiyelerde satın alacağınız paykasalarınızı bir çeşit banka kartı gibi de düşünebilirsiniz. Ne kadar bakiyeniz varsa o kadar harcama yaparsınız. Yeni nesil paypal gibi hareket eden bu sistem sayesinde siz de alışverişlerinizde güvenli çözümler bulabilirsiniz. Hemen satın alın, oyun kredisi, yurt dışı alışverişleri ve benzer işleriniz için Paykasa kullanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir