Sunday, 15 Dec 2019

Sim tozu


Sim ve misina ipliği alanında tecrübe ve birikimimizi kaliteli ürünlerimizle harmanlayarak Türkiye’nin sayılı tedarikçileri arasında yer almayı başardık.

Sim iplik sektöründe yüksek imalat araçlarımız ile aradığınız ürünleri kolayca oluşturabiliyoruz. Böylece tüm sektöre deneyimlerimizle yön verebiliyoruz. İplik ürünleri ve teknik tekstil alanında tüm müşterilerimizin ihtiyacına hitap eden ürünler geliştiriyoruz. Müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyetini önemseyerek kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Sim Tozu Modelleri

Kolayca kullanılabilen Sim tozu içeriğinde kimyasal maddeler yer almadığından dolayı sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki bulundurmuyor. Uygun fiyat aralıklarında sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz siz tozlarımız geniş renk aralığında sizlere sunuluyor. Sim tozlarımız

• Açık ve koyu renk yüzeylerde kolayca kullanılabilir,
• Pratik kullanımı ile öne çıkar,
• Uygulandığı yüzeye güzel bir görünüm sunar,
• Renklerinde solma görülmez.

Misina Modelleri

Monofilament Misina çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz. Farklı balıklar için üretilmiş misina modellerimiz ile beğeninizi kazanıyoruz. Yıllardır firmamız Sim ve misini ipliği satışı gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz başarılı faaliyetlerimizle farklı sektörlere en iyi şekilde hitap edebiliyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için dilerseniz internet adresimizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Ürünümüzün kullanımı hakkında detaylı ön bilgiler sitemizde yer alıyor. Firmamız sim iplik üretimine odaklanmış tecrübeli ve güvenilir bir şirket olarak yoluna devam ediyor. İplik alanında imalatçılarının hammadde ihtiyaçlarını karşılayarak her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir