Saturday, 18 Jan 2020

mobil sağlık hizmetleri İstanbul


Sağlık taraması uygulamaların işyeri hekimlerimiz firmanızda çalışanlarınızın işe giriş muayeneleri ve işçilerin periyodik muayenelerini kısa sürede tamamlar.

Periyodik olarak gerçekleştireceğimiz mobil sağlık hizmetleri İstanbul hizmetlerimizle her geçen gün daha fazla işletmeye destek veriyoruz. İş gücü kayıplarının önüne geçmek için mobil sağlık taraması desteği alabilirsiniz. Firmamız tetkikten raporlama işlemlerine kadar her detayı en iyi şekilde tamamlıyor. Sahada yaptığımız her tetkik doktorlarımızın ekranlarına düşer ve raporlanır. Tüm sonuçlarınız çok kısa süre içinde imzalı bir şekilde tarafınıza gönderilir.

gezici sağlık hizmetleri İstanbul desteğimiz ile iş verimliliğinizin artmasını sağlıyoruz. Tarama sonrasın sonuçları dilerseniz internet üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanların sağlık muayenelerinin ve taramalarının yapılması yasal yükümlülük altına girmiştir.

Periyodik Sağlık Taraması Hizmeti

Sanayinin gelişmesi ile beraber çalışma koşulları da ağırlamış bu da çalışanların sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmalarına neden olmuştur. İşçi sağlığı kapsamında yapılan taramalar sonucunda yan etki ve zararları edilebilir. Mobil araçlarımız sağlık taraması İstanbul kapsamında iş yerlerinize kadar gelerek sizleri ziyaret ediyor. İşyeri hekiminizin talep etmiş olduğu tahlil ve tetkikler sayesinde iş kaybınızı en aza indirebiliyoruz. Sağlık taraması desteğimiz ekonomik fiyatlardan sizlere sunulur. İş kazası veya meslek hastalığı konusunda önlem amaçlı yapılan mobil sağlık hizmetleri firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor. Profesyonel danışmanlık hizmetleri kapsamında verilen mobil sağlık taraması hizmetlerimiz hakkında detayları internet adresimizden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir