Saturday, 18 Jan 2020

chanel chance


Odunsu notalarını kullanarak çarpıcı bir açılış yapan Chanel Blue karşı konulmaz bir etkiye sahip. Başlangıç notasından sonra gelen narenciye kokuları yoğun odunsu tatları yumuşatarak sıcak bir etki bırakıyor.

Kadın ve erkek kokusu olarak tanımlanan formaların dışına çıkmayı başaran unisex parfüm modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Parfüm seçimi tercihlere göre farklılık gösterir. Her insanın sevdiği özel kokular bulunur. Bu yüzden koku standartları değişiklik gösterir. Tatlı ve taze kokulardan baharatlı ve oryantal kokulara kadar binlerce farklı parfüm kullanıcıların karşısına çıkar.

Chanel Bleu

Chanel Paris’te kurulmuştur. 1922 yılında ilk parfümünü üreten marka bir çok alanda moda dünyasına imzasını atmayı başarmıştır. Son zamanlarda parfüm markası, chanel bleu ile derinliği ve sınırsız özgürlüğün tutkusunu kokulara yansıttı. Meydan okumayı seven ve sıradanlığa direnen erkeklerin kokusu olan Bleu odunsu ve aromatik notalarıyla baş döndürüyor. Erkeklerin ruhunu ortaya çıkaran bu model ne istediğini bilenlerin tercihi oluyor. Chanel Bleu orman, narenciye ve baharatlardan oluşan notalarıyla ferah bir etki bırakıyor.

Chanel Chance

Her ortamda kolayca kullanılan chanel chance pembe modern tasarımlı kutusuyla beklentileri karşılayabiliyor. Çiçeksi ve odunsu notaları ile ön plana çıkan parfüm ortamda çarpıcı bir fark edilirlik sunuyor. Chanel markasının en çok ilgi gören kokularını internet adresimizden tek tıkla en uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir