Saturday, 18 Jan 2020

Ülke Şokta: Erkek Gibi Görünüp Kız Çocuklarını Taciz Etti

Ülke Şokta: Erkek Gibi Görünüp Kız Çocuklarını Taciz Etti

Polis, Watts’ın bu yolla cinsel saldırıda bulunduğu kişilerin sayısının 50’yi bulduğunu söylentileri var.

Watts kız çocuklarıyla temasa geçebilmek için bir dizi sahte sosyal medya hesabı kullanıyordu. Bu yaş grubunun kullandığı argo ve konuşma biçimiyle iletişim kuruyor, kızlara övgü dolu mesajlar yolluyor ve buluşmadan önce karşılıklı çıplak fotoğraf alışverişi yapmaya çalışıyordu. Kendisini 16 yaşında bir erkek gibi gösterebilmek için saçını toplayıp beyzbol şapkası takıyor, kapüşonlu üst ve eşofman giyiyordu.

Londra Emniyet Müdürlüğü’ndan yapılan açıklamada Watts’ın Snapchat ve Instagram’da Jake adına açtığı hesapları üzerinden 14-16 yaşları arasında kızlarla ilişki kurmaya çalıştığını açıkladı.

Polis yetkilileri, mağdur edilenlerin tümünün Watts’ın yarattığı imaja tamamen inandıklarını ve Watts’ın yetişkin bir kadın olduğunu polis açıklayana kadar anlamadıklarını söylüyorlar. Hatta Watts o kadar ustalaşmış ki, “Jake” kimliğiyle kızlardan bazılarının aileleriyle de tanışmış.

İLK KUŞKULANAN BİR DOKTOR OLMUŞ

İlk kuşkulanan bir doktor olmuş. Doktor, genç bir hastasının, kendinden büyük bir erkekle ilişkisi olduğunu anlatması üzerine, 2018 yılının Mart ayında polisi uyarmış. Temmuz ayında polisin ulaştığı Watts, ilk etapta üç kız çocuğuna yönelik cinsel saldırı suçlamalarını kabul etmiş. Soruşturma sürerken serbest bırakılan Watts, bu kez Ekim ayında trende bir başka kız çocuğuyla polise yakalanmış.

2019 yılının Kasım ayında Winchester Kraliyet Mahkemesi’ne çıkarılan Watts yaşları 14-16 arasında değişen 4 kız çocuğuna yönelik 7 suçlamayı kabul etti ve verilecek cezayı bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir